Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske-Pszczółkowska z Gdańska.

zamknij

Jesteś właścicielem tej kancelarii?
Chcesz rozbudować swoją wizytówkę i wpłynąć na lepsze pozycje w wyszukiwarce Google? Zapoznaj się z naszą ofertą: https://zaufanyadwokat.pl/oferta/

Adres & Kontakt

Adres

ul. Okopowa 17/2, 80-819 Gdańsk

Opinie

Wystaw opinię

captcha-input
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola
Captcha check failed
Agnieszka 1 lipca 2022 01:43
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena

Bardzo polecam Kancelarie .
Pani Mecenas rzetelna.miła.konkretna,potrafiąca doradzić w podejmowaniu trudnych życiowych decyzji,profesjonalna z ludzkim zrozumieniem sytuacji.
Pan Mecenas Grzegorz i Pani Iwona pomogą ,wytłumaczą .
Polecam każdemu Tą kancelarie

Jacek 24 marca 2022 10:39
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena

Szczerze polecam. Nigdy nie musiałem korzystać z pomocy prawnej. Moim skromnym zdaniem Kancelarię Adwokacką Magdalena Frieske-Pszczólkowska wyróżnia ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do sprawy klienta. Biorąc pod uwagę to, iż Pani Mecenas prowadzi kilka spraw jednocześnie, brak mi słów uznania za pełen profesjonalizm. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnione w sposób przystępny i zrozumiały, pełne wsparcie na sali sądowej i poza nią a sprawa załatwiona w możliwie najkrótszym czasie. Wielka empatia i pokazanie przyszłości z nowej perspektywy.
Słowa uznania dla pani Iwony, prowadzącej Kancelarię, zawsze miła i uśmiechnięta a co najważniejsze trzymająca rękę na pulsie i wspierającą Panią Mecenas.
Szczerze POLECAM.

Iwona 16 grudnia 2021 18:37
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena

Polecam serdecznie za rzetelne porady, profesjonalne podejście, pełne empatii i zrozumienia, wyjaśnianie w przystępny sposób rozwiązań