Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Olejnik-Hejne ☑️ Wrocław ☑️ opinie 2021 - ZaufanyAdwokat.pl

Znajdź zaufanego adwokata w swoim regionie!

 
 
 
 
Strona główna > Wrocław > Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Olejnik-Hejne
Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Olejnik-Hejne Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Olejnik-Hejne

Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Olejnik-Hejne

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  [nazwa] to bardzo dobra kancelria, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest E-marketing Wojciech Przekop i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Adres i dane kontaktowe:

50-075 Wrocław, Krupnicza 13 lok. 201

Pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.umocowana.pl

Opinie:

0/5 [zobacz opinie]

Region:

Adwokat Wrocław

Opis:

Kancelaria Adwokacka adwokat Marty Olejnik-Hejne z Wrocławia

Alimenty, rozwód, podział majątku - adwokat Wrocław

Zadaniem kancelarii adwokackiej Marty Olejnik-Hejne we Wrocławiu jest osiąganie wyznaczonych celów ukierunkowanych dbałością o dobro klienta w ważnych momentach jego życia. Podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do powierzanych nam spraw. W głównej mierze zajmujemy się realizacją zleceń w obrębie prawa rodzinnego z wyszczególnieniem na: podział majątku, alimenty, rozwody, opieka nad dzieckiem, jak również aspektami prawa spadkowego.

Prowadzenie interesów klienta wymaga zrozumienia oraz indywidualnego podejścia, co jest gwarantem wysokiej skuteczności ze strony naszej kancelarii adwokackiej. Utrzymywanie zadowalających wyników jest standardem Kancelarii Adwokackiej M. Olejnik-Hejne w sprawach karnych oraz w kwestiach związanych z odszkodowaniami. Warto skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika przy sprawach generujących nieodwracalne zmiany w naszym życiu.

Specjalizacją naszej kancelarii adwokackiej jest świadczenie pomocy prawnej dedykowanej osobom publicznym, zachowując w tym pełną dyskrecję podczas przebiegu sprawy, ochronę interesów oraz wsparcie w kontaktach medialnych – adwokat gwiazd. To dzięki empatii i całościowemu zaangażowaniu w realizowane zadania generujemy zadowalające rozwiązania dla naszych Klientów. Kancelaria adwokacka Marta Olejnik-Hejne Wrocław – porady prawne, w tym rozwód, podział majątku dla osób prywatnych i przedsiębiorców.

 

Opinie:

 
DODAJ OPINIĘ

Nie dodano żadnej jeszcze opinii

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez ZaufanyAdwokat.pl Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę