Promień: Wyłączony
Promień:
km Wybierz promień wyszukiwania
Szukaj

Współpraca

Jeżeli trafiłeś/aś na tą podstronę oznacza to, że otrzymałeś/aś od nas specjalną propozycję współpracy z naszym portalem. Dzięki współpracy otrzymasz dodatkowe bonusy niedostępne dla pozostałych użytkowników.

BONUS dla Ciebie

Do wyboru masz kilka opcji bonusu i tylko od Ciebie zależy na który się zdecydujesz. Oferowane bonusy to:

  1. Całkowicie DARMOWA i DOŻYWOTNIA wizytówka w pakiecie START o wartości 199 zł brutto/rok.
  2. Wizytówka OPTIMUM o wartości 499 zł brutto/rok w specjalnej cenie dla Ciebie 199 zł brutto/rok (oszczędzasz 300 zł).
  3. Wizytówka PREMIUM o wartości 999 zł brutto/rok w specjalnej cenie dla Ciebie 499 zł brutto/rok (oszczędzasz 500 zł).

Więcej o pakietach przeczytasz na zaufanyadwokat.pl/oferta/.

Co muszę zrobić, aby otrzymać bonus?

Jedyne co musisz zrobić to umieścić na swojej stronie www, klikalny baner z linkiem do naszego portalu. Baner oraz jego rozmiar wygląda następująco:

zaufanyadwokat-partner

3 proste kroki do otrzymania BONUSU!

  1. Uzupełnij prosty formularz zgłoszeniowy.
  2. Umieść na swojej stronie www nasz baner w formie klikanego linka do naszego portalu (dokładny kod html otrzymasz od nas mailowo po wypełnieniu formularza).
  3. Po naszej weryfikacji czy baner został umieszczony prawidłowo, aktywujemy Twoją wizytówkę. Jeżeli wybrałeś/aś pakiet OPTIMUM lub PREMIUM warunkiem aktywacji jest również zaksięgowana wpłata.
PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Najczęściej zadawane pytania

1. W którym miejscu muszę umieścić baner na swojej stronie?

Jedynym naszym wymogiem jest to, aby baner został umieszczony na stronie głównej Twojej witryny. Dokładnie miejsce jest dla nas bez znaczenia – może to być mało widoczne miejsce np. na samym dole witryny.

2. Czy w razie trudności pomożecie mi umieścić baner na mojej stronie?

Oczywiście. Wystarczy, że w formularzu zaznaczysz odpowiednią opcje. Jednak najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie gdy zgłosisz się o pomoc do firmy, która stworzyła Twoją witrynę. My zastrzegamy sobie prawo do tego, że nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody wyrządzone na Twojej witrynie przez nasze działania.

3. Gdzie będzie prowadził link z baneru?

Taką konkretną informacje otrzymasz od nas mailowo. Jednak w większości przypadków, link będzie prowadził do podstrony miasta w którym masz swoją siedzibę, np. gdy pochodzisz z Wrocławia link z baneru na Twojej stronie będzie prowadził do podstrony adwokatów z Wrocławia.

4. Czy mogę z czasem usunąć baner ze swojej strony?

Jeżeli usuniesz baner ze swojej strony, usuniemy również Twoją wizytówkę w naszym portalu – bez prawa do zwrotu płatności. Wszystkie umieszczone banery na stronach naszych partnerów monitorujemy poprzez wewnętrzny skrypt i natychmiast wyłapiemy gdy usuniesz nasz baner.