Lista opinii - ZaufanyAdwokat.pl

Znajdź zaufanego adwokata w swoim regionie!

 
 
 
 
Strona główna > Lista opinii

NAJNOWSZE OPINIE

 
Pan Mecenas pomógł nam w bardzo trudnej sprawie dla której my nie widzieliśmy szczęśliwego zakończenia. Po pierwszej spotkaniu nie wierzyliśmy, że można dokonać tego co nam mówił, więc jaka wielka była nasza radość po dopięciu sprawy na naszą korzyść. Jesteśmy dozgonnie mu wdzięczni za pomoc. POLECAMY!
 
Współpracę z Panem mecenasem Kopko uważam za rewelacyjną,a mialam doczynienia z wieloma adwokatami ,ale takiego jeszcze nie spotkałam,pelen profesjonalizm, ludzkie podejście do do człowiekieka ,szybka o sprawna praca , przede wszystkim cudowny i bardzo mądry człowiek.Z czystym sumieniem polecam wszystkim,aby wszyscy adwokaci tacy byli nam ludziom w potrzebie żyło by się lżej.Polecam!!!!!!!!
 
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez ZaufanyAdwokat.pl Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę