W ramach prowadzonej działalności moja Kancelaria oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi prawne na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Z licznymi sukcesami reprezentuję moich Klientów. Doświadczona kadra prawników oraz szeroka specjalizacja mojej Kancelarii pozwala zapewnić Państwu kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie w praktycznie, każdej dziedzinie prawa. Kancelaria współpracuje z firmami i innymi Kancelariami na terenie całego Kraju. Zdajemy sobie sprawę, iż specyfika prowadzenia biznesu wymaga szybkich działań i nietypowych rozwiązań, dlatego kierując się indywidualnym podejściem do każdego Klienta staramy się poznać i zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla prowadzonej przez Mocodawców działalności, jak i indywidualnej sprawy każdego Klienta. Wyróżnia nas zarówno wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, jak również zaangażowanie w prowadzone sprawy i terminowość.

Adres & Kontakt

Adres

Al. IX Wieków Kielc 6/34, 25-516 Kielce

Nr tel.

Opinie

Wystaw opinię

captcha-input
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola
Captcha check failed
Magda 21 lipca 2022 13:48
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena

Lepszego Adwokata nie znam ! Zawsze pomocny, perfekcyjnie jak i indywidualnie podchodzi do klienta, konkretny, serdecznie polecam !

Marcin 21 kwietnia 2022 14:53
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena

Bardzo dobry adwokat w Kielcach . Będę polecał Pana każdemu . Fachowo i rzetelnie załatwił sprawy o kontakty i przygotował mnie do sprawy . Z góry Dziękuje i polecam Pana Michała .

Karol 18 marca 2022 12:38
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena

Mecenas reprezentował mnie w sądzie, jestem bardzo zadowolony, uzyskał dla mnie łagodniejszy wyrok niż oczekiwałem. Szacunek dla niego, że nie owija w bawełnę, nie słodzi i mówi jak jest i czego można się spodziewać porost z mostu.

Agnieszka 17 marca 2022 13:49
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena

Do kancelarii trafiłam głównie przez pozytywne opinie w internecie i nie zawiodłam się. Kancelaria rzeczywiście godna polecenia. Mnie reprezentował Pan Mecenas w sprawie rozwodowej – wygrałam rozwód z winy męża i wysokie alimenty na siebie i dzieci, więc jestem bardzo zadowolona. Polecam tego prawnika bo to naprawdę dobry adwokat.

Kinga 17 marca 2022 13:37
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena

Pan Mecenas jest bardzo konkretnym i uczciwym człowiekiem co myślę jest niezmiernie ważne u prawnika, nigdy nie zaślepiał mi oczu pustymi obietnicami, co bywa częstą praktyką wśród prawników, za szczerość i skuteczność daję te mu Panu 10/10 punktów. Pozdrawiam Kinga