Kancelaria Adwokacka adwokat Marty Olejnik-Hejne z Wrocławia

Zadaniem kancelarii adwokackiej Marty Olejnik-Hejne we Wrocławiu jest osiąganie wyznaczonych celów ukierunkowanych dbałością o dobro klienta w ważnych momentach jego życia. Podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do powierzanych nam spraw. W głównej mierze zajmujemy się realizacją zleceń w obrębie prawa rodzinnego z wyszczególnieniem na: podział majątku, alimenty, rozwody, opieka nad dzieckiem, jak również aspektami prawa spadkowego.

Prowadzenie interesów klienta wymaga zrozumienia oraz indywidualnego podejścia, co jest gwarantem wysokiej skuteczności ze strony naszej kancelarii adwokackiej. Utrzymywanie zadowalających wyników jest standardem Kancelarii Adwokackiej M. Olejnik-Hejne w sprawach karnych oraz w kwestiach związanych z odszkodowaniami. Warto skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika przy sprawach generujących nieodwracalne zmiany w naszym życiu.

Specjalizacją naszej kancelarii adwokackiej jest świadczenie pomocy prawnej dedykowanej osobom publicznym, zachowując w tym pełną dyskrecję podczas przebiegu sprawy, ochronę interesów oraz wsparcie w kontaktach medialnych – adwokat gwiazd. To dzięki empatii i całościowemu zaangażowaniu w realizowane zadania generujemy zadowalające rozwiązania dla naszych Klientów. Kancelaria adwokacka Marta Olejnik-Hejne Wrocław – porady prawne, w tym rozwód, podział majątku dla osób prywatnych i przedsiębiorców.

Jak oceniasz wizytówkę?

Średnia ocena: 4.8 / 5. Głosów: 80

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00-16:00

Wtorek

09:00-16:00

Środa

09:00-16:00

Czwartek

09:00-16:00

Piątek

09:00-16:00

Sobota

10:00-13:00

Niedziela

24h

Adres & Kontakt

Adres

50-075 Wrocław, Krupnicza 13 lok. 201

Opinie

Wystaw opinię

captcha-input
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola
Captcha check failed