Kancelaria Prawna adw. Łukasza Węgłowskiego funkcjonuje od 2010 roku. Łączy w sobie ugruntowaną wiedzę, wieloletnią praktykę i bogate doświadczenie w zakresie obsługi osób fizycznych i prawnych. Zespół Kancelarii składa się z prawników, aplikantów adwokackich, a także adwokatów, także z sukcesami w karierze zawodowej, jak i naukowej.

OBSŁUGA OSÓB PRYWATNYCH

Osobom prywatnym pomagamy w zakresie postępowań karnych, cywilnych oraz w postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego. Sporządzamy pozwy rozwodowe i wspieramy Klientów na każdym etapie sprawy. Wiemy, że postępowania sądowe są dużym stresem, dlatego w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy dostępni w godzinach pracy naszej Kancelarii Prawnej i poza nimi.

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Dysponujemy bogatym doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorstw, instytucji i spółek. Analizujemy sytuację prawną jednostki, pomagamy Klientom w optymalizacji kosztów oraz w postępowaniach przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym i Państwową Inspekcją Pracy. Kluczową rolę w nienagannej obsłudze firm odgrywa analiza przewidywanych kosztów i zysków.

DZIAŁALNOŚĆ PRO-BONO

Prowadzimy wiele działań o charakterze charytatywnym, czy społecznym. Obejmują one bezpłatne porady prawne dla osób, których nie stać na wynajęcie prawnika. Pomagamy w napisaniu wniosków o rozłożenie długów na raty, pism do komorników, instytucji publicznych i sądów. Angażujemy się w debatę publiczną i podejmujemy działania mające na celu poprawę życia społecznego w Polsce. Pomagamy także fundacjom, czy instytucjom pożytku publicznego.

OBSZAR DZIAŁANIA

Dzięki współpracy naszej Kancelarii Prawnej z wieloma kancelariami w innych regionach kraju zapewniamy pomoc naszym Klientom na terenie całej Polski. Utrzymujemy stałe kontakty z renomowanymi kancelariami nie tylko adwokackimi, ale również notarialnymi i komorniczymi m.in. w Poznaniu, Olsztynie, Gdańsku oraz w Warszawie. Posługujemy się również biegle językiem niemieckim.
Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem adwokatów!

Adres & Kontakt

Adres

Staromłyńska 20/3, 70-561 Szczecin

Nr tel.

Opinie

Wystaw opinię

captcha-input
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola
Captcha check failed