Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Kołata-Lewandowska, położona w mieście Chrzanów, ul. Garncarska 16/4, świadczy rzetelną i kompleksową pomoc prawną w sprawach:

  • rodzinnych (m.in. rozwód, alimenty, podział majątku wspólnego, władza rodzicielska nad dziećmi),
  • w sprawach wieczystoksięgowych,
  • spadkowych (m.in. stwierdzenie nabycia spadku, zachowek dział spadku),
  • sprawy dotyczące postępowania o ochronie zdrowia psychicznego (m.in. przymusowe leczenie na oddziale psychiatrycznym),
  • sprawy z zakresu prawa karnego (w tym obrona nieletnich).

W celu zapewnienia klientom najefektywniejszej pomocy prawnej, każdą sprawę dogłębnie analizuję. Czyniona przeze mnie analiza prawna, przeprowadzana jest w oparciu w szczególności o aktualne poglądy orzecznictwa i doktryny.

W swojej pracy kieruję się głównie tym, by relacje nawiązane przeze mnie z klientami, opierały się na zasadzie wzajemnego zaufania, poszanowania i bezpośredniości.

Jako osoba mobilna prowadzę przede wszystkim sprawy na terenie całego województwa Małopolskiego (Kraków, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia, Brzeszcze, Oświęcim). Zajmuję się ponadto sprawami miejscowo osadzonymi w województwie Śląskim (zwłaszcza Katowice, Jaworzno, Sosnowiec, Częstochowa).

Zapraszam do skontaktowania się ze mną telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną oraz do umówienia się ze mną na spotkanie w siedzibie kancelarii.

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania, wyjaśnię szczegóły współpracy oraz w szczególności ustalę satysfakcjonujące dla obu stron warunki realizacji umowy.

Adres & Kontakt

Adres

Garncarska 16/4, 32-500 Chrzanów

Nr tel.

Opinie

Wystaw opinię

captcha-input
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola
Captcha check failed