Kancelaria Adwokacka położona w Chrzanowie, przy ul. Garncarskiej 16/4 (obok siedziby firmy TAURON), świadczy rzetelną i kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rzeczowego, spadkowego, rodzinnego i karnego.

W obrębie prowadzonej przeze mnie działalności zajmuję się między innymi sporządzaniem pozwów o rozwód i odpowiedzi na pozew o rozwód, jak również innych pism procesowych niezbędnych w sprawach rozwodowych. W ramach świadczonych usług adwokackich zajmuję się ponadto sprawami o stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, alimenty, dział spadku i podział majątku wspólnego małżonków.

Sąd, prokuratura, policja, mediator, notariusz

Jako profesjonalny pełnomocnik występuję w imieniu moich klientów przed Sądami, organami ścigania (prokuraturą, policją), jak również przed mediatorem. Ponadto niejednokrotnie spotykam się z moimi klientami w Zakładach Karnych i Aresztach Śledczych. Pomagam również moim mocodawcom w załatwaniu spraw notarialnych.

W celu zapewnienia klientom najefektywniejszej pomocy prawnej, każdą sprawę dogłębnie analizuję, przed przyjęciem sprawy do prowadzenia. Czyniona przeze mnie analiza prawna, przeprowadzana jest w oparciu w szczególności o aktualne poglądy orzecznictwa i doktryny. W swojej pracy kieruję się zwłaszcza tym, by relacje nawiązane przeze mnie z moimi klientami były dobre, opierały się na zasadzie wzajemnego zaufania, poszanowania i bezpośredniości.

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

W 2013 roku ukończyłam prawnicze jednolite studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Od 2014 roku jestem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Z kolei aplikację adwokacką odbywałam u adwokata Marcina Guta (w mojej ocenie niezwykle dobry adwokat) , prowadzącego Kancelarię Adwokacką w Jaworznie.

Wyróżnienia przyznane Kancelarii Adwokackiej w Chrzanowie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Kołata-Lewandowska w Chrzanowie, zajęła II miejsce w plebiscycie Orły Prawa 2022.

Jak wynika z treści zamieszczonych na stronie Orły Prawa „orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. (…) Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. W przeciwieństwie do programów, w których uiszczenie opłaty jest warunkiem przyjęcia — Orły mają przejrzyste kryteria, do których każdy ma wgląd.”

Moja Kancelaria Adwokacka została również wyróżniona tytułem : „Oferteo Najlepsi 2022„.

Adwokat Chrzanów

Jako osoba mobilna prowadzę przede wszystkim sprawy na terenie całego województwa małopolskiego (zwłaszcza Kraków, Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia). Zapraszam do kontaktu telefonicznego, poprzez pocztę elektroniczną oraz do umówienia się na spotkanie w siedzibie kancelarii. Szczegółowe informacje na temat prowadzonej przeze mnie działalności znajdują się na stronie internetowej: https://adwokat-kolata-lewandowska.pl/

Jak oceniasz wizytówkę?

Średnia ocena: 5 / 5. Głosów: 17

Adres & Kontakt

Adres

Garncarska 16/4, 32-500 Chrzanów

Nr tel.

Opinie

Wystaw opinię

captcha-input
Obsługa
Profesjonalizm
Terminowość
Skuteczność
Cena
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola
Captcha check failed